Bruno ft. Flori - Ja ke bo vetes


Roland Breznica
Roland Breznica

super keng super za suksese te metutjeshme se na knaqt zemren muzika ndigohet nuk kqyret per do njerz se kan lyp klip zoti ju ruajt flori❤️

Vor Stunde
Üsküp Üsküp
Üsküp Üsküp

Tı kısha dhon mat mirat e yetes 💜👏

Vor Stunde
ennisa 1
ennisa 1

Vetes

Vor 2 Stunden
ennisa 1
ennisa 1

Po I kam bere nj nder😍😍

Vor 3 Stunden
Speed Eagle
Speed Eagle

Adrenalin 🤗

Vor 3 Stunden
ennisa 1
ennisa 1

JA KE BO VETESS💔💔

Vor 5 Stunden
Arber YT
Arber YT

Now nder kenget me te Mira be bote

Vor 6 Stunden
Ilir Shabani
Ilir Shabani

I like This song 👌🏻

Vor 6 Stunden
Selman Abilaj
Selman Abilaj

Esht shum prekse per mu vetm qaj

Vor 7 Stunden
Sindi Gashi
Sindi Gashi

sindi.bujar@gmail.com

Vor 8 Stunden
ennisa 1
ennisa 1

Se nk vi mo mas tej💔💔

Vor 8 Stunden
rigers pillati
rigers pillati

fuck dislike

Vor 9 Stunden
ennisa 1
ennisa 1

Ja ke bo vetes

Vor 9 Stunden
Jetmir Hajdari
Jetmir Hajdari

Kan ber nji keng perfekt bravo

Vor 15 Stunden
Eri Hoxha
Eri Hoxha

O sa e bukur

Vor Tag
Ornela Lulja
Ornela Lulja

Oh mama ka nje ze seksi ky bukurosh e degjoj shpesh me pelqen shum

Vor Tag
Lindita Bajrami
Lindita Bajrami

Bruno ft flori jeni gjeni shume prekseeee 😢ma ke bo mu ja ke bo vetes😘😘

Vor Tag
Kristo Dede
Kristo Dede

💝💝💗💗

Vor Tag
Edison Shekaj
Edison Shekaj

nese mke dasht sado pak a thu do tme fal

Vor 2 Tage
Andri Ferati
Andri Ferati

Like nese flori mumajesi eshte super kengetar bashke me brunon

Vor 2 Tage
Erion Hoxhoxlli
Erion Hoxhoxlli

Uknaj Kioióxolis£-?**€(!¥^

Vor 2 Tage
Mejrem Beqiri
Mejrem Beqiri

😍😍😍😍

Vor 2 Tage
T Shop
T Shop

Klajdi mos u merzit edhe ti he imir

Vor 2 Tage
Anduena Prifti
Anduena Prifti

Kenga eshte shume e bukur

Vor 2 Tage
Ornela Lulja
Ornela Lulja

Eshte super kenge me ze te mrekullushem urime me pelqen shum dhe Ne te njejten koh prekse ma Esht tamam per ata qe kan zemrat e thyera ju petshendes nga italia

Vor 2 Tage
Favio Madhi
Favio Madhi

0:42

Vor 2 Tage
sildi braho
sildi braho

Kush po e degjon tani ?

Vor 2 Tage
Sara Leo
Sara Leo

Keng perfekte. Flori ti je i lindur me nje shpirt Artisti

Vor 2 Tage
Kazeta Bashaliu
Kazeta Bashaliu

😍😍

Vor 2 Tage
elion Felini
elion Felini

ZOTI TA KTHEFTE SIC MA BERE MUA TE DESHA SHUME SHUME TANI GJITHCKA MBAROI

Vor 2 Tage
vini hoxha
vini hoxha

shum e bukur

Vor 2 Tage
Mines Karce
Mines Karce

shume mir

Vor 2 Tage
Gani Dosti
Gani Dosti

Bravo flori ti kendon me gjith zemer 👍

Vor 2 Tage
ChirpDirp
ChirpDirp

oh yeah yeah

Vor 3 Tage
Butrint My love
Butrint My love

Ta ha zmr ore flori je perfekt

Vor 3 Tage
nevil guza
nevil guza

f

Vor 3 Tage
janina Baftija
janina Baftija

Brunoooooooo ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤te duaaaaa❤❤❤❤

Vor 3 Tage
Hyse Baftija
Hyse Baftija

mir e ki me I miri bashk me florin

Vor 3 Stunden
Butrint My love
Butrint My love

And flori for me is perfect

Vor 3 Tage
:D :D
:D :D

Nice job 😍

Vor 3 Tage
:D :D
:D :D

🙌🏼🙌🏼🙌🏼🙌🏼❤️

Vor 3 Tage
:D :D
:D :D

Superr 👌🏼

Vor 3 Tage
Kein Raca
Kein Raca

Si thoni a i degjon flori kenget e Elvanes ne koen e tije te lire , dhe e kunderta a i degjon Elvana kenget e florit tani.?

Vor 3 Tage
Geni Kobushi
Geni Kobushi

😍😍

Vor 3 Tage
Aleksander Prendi
Aleksander Prendi

Kenga e Flor Mumajesit eshte kenga me è bukur . Kot kan bo njerezit dislike

Vor 3 Tage
ilir Karafili
ilir Karafili

Te enksha zemren te du shum bruno edhe flori.. 😙 😉 😙 Albenia the best

Vor 3 Tage
Sefer Karanezi
Sefer Karanezi

bruno

Vor 4 Tage
Erhard Dervishi
Erhard Dervishi

Super kenge 😏😏😏😏

Vor 4 Tage
Erhard Dervishi
Erhard Dervishi

Je thjesht me i miri ne gjithe boten nr1 forever

Vor 4 Tage
laura gj.
laura gj.

Perfect

Vor 4 Tage
janina Baftija
janina Baftija

Ma ke bo mu ja ke bo vetes i them nje djali qe e doja shum 😢😢😢

Vor 4 Tage
Senada Dibra
Senada Dibra

🎶🎶🎶🎶 super kang

Vor 4 Tage
trollat gaming trollat
trollat gaming trollat

Super keng❤✊😻

Vor 4 Tage
Lola Lola
Lola Lola

Të lumtë Bruno dhe Flori suksese 👏🏼👏🏼👏🏼

Vor 5 Tage
Edmir Bico
Edmir Bico

Eshte thjesht superrrrrr🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 5 Tage
Arta Cera
Arta Cera

Kush esht me florin like

Vor 5 Tage
Ema Andre
Ema Andre

😍😍😍😍

Vor 5 Tage
Mateo Koti
Mateo Koti

flori je super je ylli bravo bruno bravo per kete super hit

Vor 5 Tage
Dwra Tl'
Dwra Tl'

2019 ? 😍🔥 Greece 🤪❤

Vor 6 Tage
Elson Kaziu
Elson Kaziu

flori zani super

Vor 6 Tage
Elson Kaziu
Elson Kaziu

Nona fare kenga nese me do pak

Vor 6 Tage
FlOrI MuMaJeSi'S FAN
FlOrI MuMaJeSi'S FAN

Hit i cdo kohe !!!!!!! Kaq kisha ! 🇦🇱🇦🇱😍😍😍💞💞💞💞💞

Vor 6 Tage
Adi Adi
Adi Adi

bravo flori👏👍

Vor 6 Tage
Elbasane Shala
Elbasane Shala

Me i miri ne trojet shqiptare Floriiiii 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦👌

Vor 6 Tage
Rita Torra
Rita Torra

Shum e bukur kenga

Vor 6 Tage
Tim Ademaj
Tim Ademaj

👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽💥

Vor 6 Tage
Tina 054
Tina 054

Flori ke nje ze magjepes

Vor 6 Tage
VIPAT SHQIPTARE
VIPAT SHQIPTARE

http://youtu.be/2_TJTDpcwPc Flori e pranoi vete qe eshte dedikim: Fansat zbulojne kujt i kushtohet kenga "Pa Jete"

Vor 7 Tage
Ina Bilaj
Ina Bilaj

👍🙏👁👂

Vor 7 Tage
Rexhina Dema
Rexhina Dema

shum shum e bukur👌

Vor 7 Tage
Ugert Gjoshi
Ugert Gjoshi

Shume kng e bkr

Vor 7 Tage
Leonat Balaj
Leonat Balaj

Bruno artist i forte vetem hite te mira po sjell,e për Florin skam çfare te them 👌🏻👌🏻😍😍😍

Vor 7 Tage
Ladi Liko
Ladi Liko

nese mke dasht pak thuje.. bravo cuna

Vor 8 Tage
Altini Tv
Altini Tv

kjo kang meriton 50000000 like

Vor 8 Tage
Chris Tinna
Chris Tinna

I don't understand albanian but i like this song 😍❤❤ Bravo❤

Vor 8 Tage
ιρινι Xhemalaj
ιρινι Xhemalaj

Esh nje super kengetar flori njish

Vor 8 Tage
Raziena Uruci
Raziena Uruci

Ti kisha dhon ma t mirat e jetes sma ke bo mu ja ke bo vetes

Vor 9 Tage
Butrint My love
Butrint My love

+Raziena Uruci po dihet

Vor 3 Tage
Leon Kambaja
Leon Kambaja

👍

Vor 7 Tage
Raziena Uruci
Raziena Uruci

Bruno dhe flori jan super

Vor 8 Tage
RAMADANI LAVDRIM
RAMADANI LAVDRIM

👏👏👏👏👏👏👍👍👍👍

Vor 9 Tage
Musah Bunjaku
Musah Bunjaku

Ti je majmun e pertej majmunit

Vor 9 Tage
Xhesika Gjoni
Xhesika Gjoni

😭😭😭😭👍👍👍🔐🔐🔐💑💑💑💑😂😂😂💕💕❤️

Vor 9 Tage
silda Brisilda
silda Brisilda

2019???

Vor 9 Tage
爪モ匕尺口メメれモ匕尺口
爪モ匕尺口メメれモ匕尺口

Super

Vor 9 Tage
Rena Rossi
Rena Rossi

Ωραίο κομμάτι παιδιά μπράβο 👍👍

Vor 10 Tage
erina haziri
erina haziri

kenga me e bukur flori dhe bruno ju dua

Vor 10 Tage
Anesti Strori
Anesti Strori

Pse nk e bet me videoklip

Vor 10 Tage
Erika Majko
Erika Majko

Like nese e keni degjuar 2 herë .👇🏻

Vor 10 Tage
Andri Haxhiu
Andri Haxhiu

Bruno i jep kuptim gjithe kenges

Vor 10 Tage
Tayna 123456789
Tayna 123456789

00:02 00:03 00:04 Ehhhhuuuuu😮😥😥😥😥😧😧😨

Vor 10 Tage
Durim Arapi
Durim Arapi

shume bukur keshtu vazhdoni

Vor 10 Tage
Don Turi
Don Turi

🔥🔥🔥🔥🔥🔥❤️❤️

Vor 10 Tage
Edona Poti
Edona Poti

Flori Dhe Bruno kengtaret me te mire like this song

Vor 10 Tage
Drilgon Hoxha
Drilgon Hoxha

http://www.youtube.com/watch?v=_Kslr_nF0y4

Vor 10 Tage
Manjola Caushi
Manjola Caushi

Cuna brv sinqerisht nje kenge shume prekswper ds persona qe dkn ndjenja

Vor 10 Tage
Irma Koçi
Irma Koçi

😍😍

Vor 10 Tage
ILSON Getinjo
ILSON Getinjo

Dhe gjithe kenget e tjera shumeeee bukurrr

Vor 10 Tage
ILSON Getinjo
ILSON Getinjo

E ke ber shume bukur kete kengen ja ke bo vetes flor mumajesi

Vor 10 Tage
Redi Shpata
Redi Shpata

Nese mke dasht pak nese mke dasht sado pak . A thu do te me fale . Like kush menon qe esht pjes e bukur e flori mumajesit

Vor 10 Tage
Kafe Turke
Kafe Turke

😍😍😍😍

Vor 10 Tage
Kumrie567 044676596
Kumrie567 044676596

Perfekt♥♥

Vor 11 Tage
Dosti Patos
Dosti Patos

bravo 👏 cuna

Vor 11 Tage
Miral Hyko
Miral Hyko

Super 😍

Vor 11 Tage
Mehmet Rati
Mehmet Rati

shum bukur yll fare

Vor 11 Tage

Nächstes Video